≡ Menu

O stronie

W gąszczu informacji dostępnych w sieci ciężko wyłowić te istotne i wiarygodne. Zauważyłem, że zawsze chcąc dokonać jakiegoś większego zakupu poświęcam mnóstwo czasu, aby przedrzeć się przez setki danych, możliwości i ofert. Po wielogodzinnym „śledztwie” uzyskuję zestawienie aktualnych i godnych uwagi produktów, spośród których dokonuję świadomego wyboru. Dopiero wtedy z czystym sumieniem mogę wydać pieniądze.

Pewnego dnia zastanawiałem się nad tym i uznałem, że bardzo przydatna by była taka strona, gdzie znajdowałyby się rzetelne zestawienia najlepszych produktów. Aby zastanawiając się nad zakupem można było po prostu wejść i przeczytać uczciwe recenzje, dowiedzieć co konkretnie warto wybrać i dlaczego. Nie znalazłem takiej strony, więc zdecydowałem że sam ją stworzę. Tak właśnie powstało 10najlepszych.pl – znajdziesz tu tylko szczere opinie, konkretne i przydatne informacje, bez marketingowego ściemniania.

Zapraszam również na współtworzoną przeze mnie stronę Guru AGD, gdzie pomagamy w wyborze sprzętu AGD.

10najlepszych.pl jest uczestnikiem Amazon EU Associates, programu partnerskiego umożliwiającego zarabianie na reklamie i linkowaniu do Amazon.de.

10najlepszych.pl is a participant in the Amazon EU Associates Programme, an affiliate advertising programme designed to provide a means for sites to earn advertising fees by advertising and linking to Amazon.co.uk/Amazon.de.